ISO 10642 Flat Head Countersunk M6 x 25 mm Grade 10.9 PLAIN 200 pcs/Box

Grade 10.9 · PLAIN · METRIC

ArtikelnummerI642109PLM006M025CF2BFHEB
ISO 10642 conform

Productspecificaties

Maat
M6 x 25 mm
Standard
ISO 10642
Materiaal / klasse
Grade 10.9
Oppervlakte
PLAIN
Schroefdraad
METRIC · Coarse · Full
Verpakking
200 pcs/Box
Technisch gecontroleerd · 2026-08-25.1

Goed nieuws — we hebben een passend alternatief

De door jou gevraagde uitvoering is niet voldoende op voorraad. Dit technisch gecontroleerde normalternatief is wel leverbaar.

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M6x25mm PLAIN METRIC Coarse Flat 200 pcs/Box

Past mogelijk in dezelfde draad, maar de verzonken kopmaat en belastbaarheid verschillen en worden getoond.

Voorraad
19.000
Levertijd
2 werkdagen
Verzending vanuit
NL(525b09fbb69b4b25b4ef340d7d8a3640:default)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 25mmGrade 10.9PLAIN200 stuks
Beschikbaar alternatiefDIN 7991M6 x 25mmGrade 10.9PLAIN19.000 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

EigenschapGevraagdAlternatiefBeoordeling
NormISO 10642DIN 7991Gecontroleerd
DiameterM6M6Gelijk
Lengte25mm25mmGelijk
SterkteklasseGrade 10.9Grade 10.9Gelijk
OppervlakPLAINPLAINGelijk
DraadFullFullGelijk
REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk M6 x 25mm Coarse Grade 10.9 PLAIN 500 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Past mogelijk in dezelfde draad, maar de verzonken kopmaat en belastbaarheid verschillen en worden getoond.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 25mmGrade 10.9PLAIN200 stuks
AlternatiefDIN 7991M6 x 25mmGrade 10.9PLAINOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk M6 x 25mm Coarse Grade 10.9 Zinc Plated 500 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
14.500
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 25mmGrade 10.9PLAIN200 stuks
Beschikbaar alternatiefDIN 7991M6 x 25mmGrade 10.9Zinc Plated14.500 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk M6 x 25mm Coarse Grade 10.9 Zinc-Flake Black 500 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake black. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
152.000
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 25mmGrade 10.9PLAIN200 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 10642M6 x 25mmGrade 10.9Zinc-Flake Black152.000 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk M6 x 25mm Coarse Grade 10.9 Zinc Plated 500 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
151.000
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 25mmGrade 10.9PLAIN200 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 10642M6 x 25mmGrade 10.9Zinc Plated151.000 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk M6 x 25mm Coarse Grade 10.9 GEOMET 500A 500 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake geomet 500a. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 25mmGrade 10.9PLAIN200 stuks
AlternatiefDIN 7991M6 x 25mmGrade 10.9Zinc-Flake GEOMET 500AOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

Standard
ISO 10642
Maat
M6 x 25 mm
Materiaal / klasse
Grade 10.9
Oppervlakte
PLAIN
Schroefdraad
METRIC · Coarse
Verpakking
200 pcs/Box
Gewicht per 1.000 stuks
5.34000 kg
Gewicht per verpakking
1.068 kg
Wereldwijde leveringSnelle en betrouwbare levering wereldwijd
Kwaliteit gegarandeerdProducten en technische data geverifieerd
Deskundige ondersteuningOnze experts helpen u graag