ISO 10642 Flat Head Countersunk M6 x 35 mm Grade 10.9 PLAIN 500 pcs/Box

Grade 10.9 · PLAIN · METRIC

ArtikelnummerI642109PLM006M035CF5BFHEB
ISO 10642 conform

Productspecificaties

Maat
M6 x 35 mm
Standard
ISO 10642
Materiaal / klasse
Grade 10.9
Oppervlakte
PLAIN
Schroefdraad
METRIC · Coarse · Full
Verpakking
500 pcs/Box
Technisch gecontroleerd · 2026-08-25.1

Goed nieuws — we hebben een passend alternatief

De door jou gevraagde uitvoering is niet voldoende op voorraad. Dit technisch gecontroleerde normalternatief is wel leverbaar.

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M6x35mm PLAIN METRIC Coarse Flat 200 pcs/Box

Past mogelijk in dezelfde draad, maar de verzonken kopmaat en belastbaarheid verschillen en worden getoond.

Voorraad
300
Levertijd
2 werkdagen
Verzending vanuit
NL(525b09fbb69b4b25b4ef340d7d8a3640:default)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
Beschikbaar alternatiefDIN 7991M6 x 35mmGrade 10.9PLAIN300 stuks
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

EigenschapGevraagdAlternatiefBeoordeling
NormISO 10642DIN 7991Gecontroleerd
DiameterM6M6Gelijk
Lengte35mm35mmGelijk
SterkteklasseGrade 10.9Grade 10.9Gelijk
OppervlakPLAINPLAINGelijk
DraadFullFullGelijk
REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk M6 x 35mm Coarse Grade 10.9 Zinc Plated 200 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
21.400
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
Beschikbaar alternatiefDIN 7991M6 x 35mmGrade 10.9Zinc Plated21.400 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk M6 x 35mm Coarse Grade 10.9 Zinc Plated 200 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
55.000
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9Zinc Plated55.000 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk M6 x 35mm Coarse Grade 10.9 GEOMET 500A 200 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake geomet 500a. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
AlternatiefDIN 7991M6 x 35mmGrade 10.9Zinc-Flake GEOMET 500AOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk M6 35mm Grade 10.9 Zinc-Flake Black

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake black. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
AlternatiefISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9Zinc-Flake BlackOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk M6 35mm Grade 10.9 RAL 1013 - pearl white (supplier colour)

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar ral 1013 pearl white supplier colour. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
AlternatiefISO 10642M6 x 35mmGrade 10.9RAL 1013 - pearl white (supplier colour)Op aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

Standard
ISO 10642
Maat
M6 x 35 mm
Materiaal / klasse
Grade 10.9
Oppervlakte
PLAIN
Schroefdraad
METRIC · Coarse
Verpakking
500 pcs/Box
Gewicht per 1.000 stuks
7.1000 kg
Gewicht per verpakking
3.550 kg
Wereldwijde leveringSnelle en betrouwbare levering wereldwijd
Kwaliteit gegarandeerdProducten en technische data geverifieerd
Deskundige ondersteuningOnze experts helpen u graag