ISO 10642 Flat Head Countersunk M8 x 16 mm Grade 10.9 PLAIN 650 pcs/Box

Grade 10.9 · PLAIN · METRIC

ArtikelnummerI642109PLM008M016CFXCFHEB
ISO 10642 conform

Productspecificaties

Maat
M8 x 16 mm
Standard
ISO 10642
Materiaal / klasse
Grade 10.9
Oppervlakte
PLAIN
Schroefdraad
METRIC · Coarse · Full
Verpakking
650 pcs/Box
Technisch gecontroleerd · 2026-08-25.1

Goed nieuws — we hebben een passend alternatief

De door jou gevraagde uitvoering is niet voldoende op voorraad. Dit technisch gecontroleerde normalternatief is wel leverbaar.

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M8x16mm PLAIN METRIC Coarse Flat 200 pcs/Box

Past mogelijk in dezelfde draad, maar de verzonken kopmaat en belastbaarheid verschillen en worden getoond.

Voorraad
34.400
Levertijd
2 werkdagen
Verzending vanuit
NL(525b09fbb69b4b25b4ef340d7d8a3640:default)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M8 x 16mmGrade 10.9PLAIN650 stuks
Beschikbaar alternatiefDIN 7991M8 x 16mmGrade 10.9PLAIN34.400 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

EigenschapGevraagdAlternatiefBeoordeling
NormISO 10642DIN 7991Gecontroleerd
DiameterM8M8Gelijk
Lengte16mm16mmGelijk
SterkteklasseGrade 10.9Grade 10.9Gelijk
OppervlakPLAINPLAINGelijk
DraadFullFullGelijk
REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk M8 x 16mm Coarse Grade 10.9 Zinc-Flake Black 200 pcs/Box METRIC Flat Full TORX T45 Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake black. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
8.800
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M8 x 16mmGrade 10.9PLAIN650 stuks
Beschikbaar alternatiefDIN 7991M8 x 16mmGrade 10.9Zinc-Flake Black8.800 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk M8 x 16mm Coarse Grade 10.9 Zinc-Flake 200 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
39.600
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M8 x 16mmGrade 10.9PLAIN650 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 10642M8 x 16mmGrade 10.9Zinc-Flake39.600 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M8x16mm Zinc Plated METRIC Coarse Flat 200 pcs/Box

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
59.200
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M8 x 16mmGrade 10.9PLAIN650 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 10642M8 x 16mmGrade 10.9Zinc Plated59.200 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk M8 x 16mm Coarse Grade 10.9 GEOMET 500A 200 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake geomet 500a. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M8 x 16mmGrade 10.9PLAIN650 stuks
AlternatiefDIN 7991M8 x 16mmGrade 10.9Zinc-Flake GEOMET 500AOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M8x16mm Zinc Plated METRIC Coarse Flat 200 pcs/Box

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M8 x 16mmGrade 10.9PLAIN650 stuks
AlternatiefDIN 7991M8 x 16mmGrade 10.9Zinc PlatedOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

Standard
ISO 10642
Maat
M8 x 16 mm
Materiaal / klasse
Grade 10.9
Oppervlakte
PLAIN
Schroefdraad
METRIC · Coarse
Verpakking
650 pcs/Box
Gewicht per 1.000 stuks
7.5000 kg
Gewicht per verpakking
4.875 kg
Wereldwijde leveringSnelle en betrouwbare levering wereldwijd
Kwaliteit gegarandeerdProducten en technische data geverifieerd
Deskundige ondersteuningOnze experts helpen u graag