ISO 4762 Socket Head Screw M14 x 70 mm Grade 8.8 PLAIN 20 pcs/Box

Grade 8.8 · PLAIN · METRIC

ArtikelnummerI762088PLM014M070CS20PHEB
ISO 4762 conform

Productspecificaties

Maat
M14 x 70 mm
Standard
ISO 4762
Materiaal / klasse
Grade 8.8
Oppervlakte
PLAIN
Schroefdraad
METRIC · Coarse · Partially
Verpakking
20 pcs/Box
Technisch gecontroleerd · 2026-08-25.1

Goed nieuws — we hebben een passend alternatief

De door jou gevraagde uitvoering is niet voldoende op voorraad. Dit technisch gecontroleerde normalternatief is wel leverbaar.

REVIEW

DIN 912 Socket Head Screw Grade 8.8 M14x70mm PLAIN METRIC Coarse 0 50 pcs/Box Partially

De kop en inbus zijn gelijksoortig, maar draadlengte en maatbereik kunnen afwijken.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 4762M14 x 70mmGrade 8.8PLAIN20 stuks
AlternatiefDIN 912M14 x 70mmGrade 8.8PLAINOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

EigenschapGevraagdAlternatiefBeoordeling
NormISO 4762DIN 912Gecontroleerd
DiameterM14M14Gelijk
Lengte70mm70mmGelijk
SterkteklasseGrade 8.8Grade 8.8Gelijk
OppervlakPLAINPLAINGelijk
DraadPartiallyPartiallyGelijk
REVIEW

DIN 912 Socket Head Screw Grade 8.8 M14x70mm Zinc Plated METRIC Coarse 0 50 pcs/Box Partially

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
2.925
Levertijd
2 werkdagen
Verzending vanuit
NL(525b09fbb69b4b25b4ef340d7d8a3640:default)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 4762M14 x 70mmGrade 8.8PLAIN20 stuks
Beschikbaar alternatiefDIN 912M14 x 70mmGrade 8.8Zinc Plated2.925 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

ISO 4762 Socket Head Screw Grade 8.8 M14x70mm Zinc Plated METRIC Coarse 0 50 pcs/Box Partially

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
1.750
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 4762M14 x 70mmGrade 8.8PLAIN20 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 4762M14 x 70mmGrade 8.8Zinc Plated1.750 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

DIN 912 Socket Head Screw M14 70mm Grade 8.8 Silver slide coating (supplier finish)

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar silver slide coating supplier finish. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 4762M14 x 70mmGrade 8.8PLAIN20 stuks
AlternatiefDIN 912M14 x 70mmGrade 8.8Silver slide coating (supplier finish)Op aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

Standard
ISO 4762
Maat
M14 x 70 mm
Materiaal / klasse
Grade 8.8
Oppervlakte
PLAIN
Schroefdraad
METRIC · Coarse
Verpakking
20 pcs/Box
Gewicht per 1.000 stuks
99.000 kg
Gewicht per verpakking
1.980 kg
Wereldwijde leveringSnelle en betrouwbare levering wereldwijd
Kwaliteit gegarandeerdProducten en technische data geverifieerd
Deskundige ondersteuningOnze experts helpen u graag