Productspecificaties

Standard
ISO 10642
Type
Flat Head Countersunk
Maat
M5 x 12 mm
Draad / diameter
M5
Lengte
12mm
Materiaal / klasse
Grade 10.9
Oppervlakte
PLAIN
Draadtype
METRIC
Spoed
Coarse
Draadlengte
Full
Verpakking
500 pcs/Box
Gewicht per 1.000 stuks
2,1 kg
Gewicht per verpakking
1,05 kg

Flat Head Countersunk ISO 10642 M5 × 12 mm — Grade 10.9 · onbehandeld

Grade 10.9 · PLAIN · METRIC

ArtikelnummerI642109PLM005M012CF5BFHEB
ISO 10642 conform

Over dit artikel

Bout ISO 10642 in maat M5 x 12 mm is uitgevoerd in sterkteklasse 10.9 en onbehandeld. Het ARAMFIX-artikelnummer is I642109PLM005M012CF5BFHEB. De vastgelegde norm, maatvoering en uitvoeringsgegevens identificeren deze productvariant eenduidig binnen het ARAMFIX-assortiment.

Dit artikel heeft een volledige schroefdraaduitvoering. De uitvoering heeft metrische grove draad. Binnen deze boutfamilie onderscheiden draaduitvoering en kopvorm de beschikbare varianten. De verpakkingseenheid is 500 stuks per doos. Vergelijk de norm, maat en uitvoeringsgegevens met de specificatietabel om deze variant correct bij uw aanvraag te selecteren. Bekijk de beschikbare leveropties en kies de uitvoering die aansluit op uw bestelling.

Technisch gecontroleerd · 2026-08-25.1

Goed nieuws — we hebben een passend alternatief

De door jou gevraagde uitvoering is niet voldoende op voorraad. Dit technisch gecontroleerde normalternatief is wel leverbaar.

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M5x12mm PLAIN METRIC Coarse Flat 500 pcs/Box

Past mogelijk in dezelfde draad, maar de verzonken kopmaat en belastbaarheid verschillen en worden getoond.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
AlternatiefDIN 7991M5 x 12mmGrade 10.9PLAINOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

EigenschapGevraagdAlternatiefBeoordeling
NormISO 10642DIN 7991Gecontroleerd
DiameterM5M5Gelijk
Lengte12mm12mmGelijk
SterkteklasseGrade 10.9Grade 10.9Gelijk
OppervlakPLAINPLAINGelijk
DraadFullFullGelijk
REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk M5 x 12mm Coarse Grade 10.9 Zinc-Flake Black 500 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake black. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
6.500
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
Beschikbaar alternatiefDIN 7991M5 x 12mmGrade 10.9Zinc-Flake Black6.500 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk M5 x 12mm Coarse Grade 10.9 Zinc-Flake Black 500 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake black. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
362.500
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9Zinc-Flake Black362.500 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk M5 x 12mm Coarse Grade 10.9 Zinc-Flake 500 pcs/Box METRIC Flat Full Hex Blunt

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc flake. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
33.000
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9Zinc-Flake33.000 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

ISO 10642 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M5x12mm Zinc Plated METRIC Coarse Flat 500 pcs/Box

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
450.500
Levertijd
1 werkdagen
Verzending vanuit
PL(251232df3f35499b95fcefa4cccedb26:pl)
Prijsverschil
—
Jouw aanvraagISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
Beschikbaar alternatiefISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9Zinc Plated450.500 stuks
Waarom dit een goede keuze isVolledige hoeveelheid leverbaarTechnisch gecontroleerdSnellere levering
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive

REVIEW

DIN 7991 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M5x12mm Zinc Plated METRIC Coarse Flat 500 pcs/Box

Dezelfde hoofdmaat en functie. Oppervlak verandert van plain naar zinc plated. Laagdikte, passing, kleur, corrosiebestendigheid en montage kunnen wijzigen.

Voorraad
Op aanvraag
Levertijd
Op aanvraag
Verzending vanuit
—
Prijsverschil
Op aanvraag
Jouw aanvraagISO 10642M5 x 12mmGrade 10.9PLAIN500 stuks
AlternatiefDIN 7991M5 x 12mmGrade 10.9Zinc PlatedOp aanvraag
Waarom dit een goede keuze isTechnisch gecontroleerd
Ontbrekende technische gegevens

Automatische vervanging is geblokkeerd totdat een technisch medewerker de ontbrekende gegevens heeft beoordeeld. drive, verzinkhoek

Inhoud verpakking / BOM

Bevestigde inhoud van één verkoopverpakking.

Verpakking
500 pcs/Box
Eenheden per verpakking
500
Artikel
ISO 10642 Flat Head Countersunk Grade 10.9 M5 x 12 mm PLAIN METRIC Coarse Flat 500 pcs/Box
Over dit artikel

ISO 10642 Grade 10.9 M5 x 12 mm PLAIN

Standard
ISO 10642
Maat
M5 x 12 mm
Materiaal / klasse
Grade 10.9
Documenten & levering

Documenten

Documenten

Geen technische documenten beschikbaar.

Andere verpakkingsgroottes

Wereldwijde leveringSnelle en betrouwbare levering wereldwijd
Kwaliteit gegarandeerdProducten en technische data geverifieerd
Deskundige ondersteuningOnze experts helpen u graag